0 232 445 20 00

Altın Yıldız Tur
Giriş Yap veya Üye Ol
Kategoriler

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

ALTINYILDIZ TURİZM, 2005 yılında Öz Altın Turizm ve Coşkun Altın Taşımacılık firmalarını da bünyesinde bulunduran COŞKUN ALTIN GRUP tarafından açılmış, TÜRSAB'a bağlı 2323 belge numaralı seyahat acentasıdır.

ALTINYILDIZ TURİZM Ne Yapar?

ALTINYILDIZ TURİZM İzmir'de; yurtiçi ve yurtdışı (tüm dünya firmalarının) uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı turlarının paket programı, organizasyon, düğün, cenaze ve konferanslar için transfer, tüm dünya ülkelerinin vize alımı, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları, anlaşmalı olduğu gemi turları ve feribot biletleri hizmetlerini vermektedir.

Vizyon

ALTINYILDIZ TURİZM’in hedefi tüm Türkiye’de ve Dünya’da insanlarla etkileşim sağlayıp, ortak ağ kurabilmek ve etkileşim sağladığı insanlara iyi bir hizmet verebilmek ve Turizm sektöründe yeniliklere öncülük edip, teknoloji ve insan gücünü bir araya getirip kalitesini arttırmaktır.

Misyon

ALTINYILDIZ TURİZM’in kuruluş amacı; taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Öz Altın Turizm’in, Turizm sektörüyle olan bağından dolayı ALTINYILDIZ TURİZM Seyahat Acentası Kurulmuştur. Kendi bünyesinde araç portföyü olan ve A Sınıfı Acenta Belgesi olan bir firmadır. Sektörde hiçbir şekilde haksız rekabet sağlamayıp, her iki alanda da başarılı hizmetleri hedefleyen bir kuruluştur.

Üye Yorumları
Hayalinizdeki Tatili Kaçırmayın!
Üye Girişi
E-posta
Şifre
Ücretsiz Üye Ol
Şifremi Unuttum